Firma Profili


Nazorati, lpg dönüşüm sistemleri sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip bir ekiple faaliyet gösteren, ürünleri dünya çapında satılan, ülkemizin önde gelen üreticilerinden biridir. 


Müşterilerimize karbüratörlü, direkt veya endirekt sıralı enjeksiyonlu araçlar için komple sistemlerin yanı sıra, tekil bileşenlerden de çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Ana uzmanlık alanımız regülatör, multivalf, solenoid valfler gibi mekanik lpg bileşenlerinin üretimidir. Tecrübeli ve çalışkan ekibimizin organizatörlüğünde, üretim sürecinin tamamında en son teknolojiye sahip bilgisayarlı makineleri kullanmaktayız. İşimizle ilgili temel hedefimiz, yüksek kaliteli ürünler tasarlamak ve üretmektir.

Direkt ve endirekt enjeksiyonlu araçlarda kullanılan elektronik kontrol ünitelerinin tedariki için, AEB ve Autronic gibi dünyaca ünlü iki İtalyan firması ile işbirliği yapmaktayız. Her iki firma da, alternatif yakıt sistemleri pazarına teknolojik olarak en gelişmiş çözümleri sunmaktadırlar. Nazorati, AEB firmasının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.

Nazorati ürünleri, Avrupa ECE-R 67.01 regülasyonu uyarınca çeşitli çalışma testleri ve sıkı kalite denetimlerinden geçtikten sonra müşterilere sunulmaktadır, bu nedenle müşterilerimiz arasında güvenilir ve son derece uygun maliyetli çözümler olarak kabul edilmektedir. İthalatçı, bayi ve montajcılardan oluşan bir dağıtım ağı aracılığıyla ürünlerimizi 35 ülkeye ihraç etmekteyiz.  

Sürekli gelişmek için çok çalışmak, AR-GE çalışmalarını en son teknolojiye göre güncellemek ve uzmanlaştığımız işe yatırım yapmak şirketimizin temel ilkeleridir.

Doğaya karşı bir sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz ve çevre dostu bileşenler üreterek çevreyi koruma çabalarına katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Yukarı