Üretim ve Kalite


Nazorati olarak ana hedefimiz geniş ürün portföyümüz, yüksek kaliteli ürünlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin beklentilerinin de ötesinde bir memnuniyet sağlamaktır.


Kalitemizi, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirebilmek için belirlediğimiz prensipler şunlardır:

  • Takım çalışmasına inanırız, elemanlarımızı karşılaşılan zorlukları bertaraf etmek için inisiyatif almaları için teşvik ederiz.
  • Üretimde verimliliği geliştirmek için sürekli yeni çözümler ararız.
  • En değerli kaynağımız olarak gördüğümüz çalışanlarımızın, gerekli mesleki eğitimleri almalarını sağlarız.
  • Otomotiv endüstrisindeki, özel olarak da otogaz endüstrisindeki teknolojik gelişmeleri dikkatle takip ederiz.
  • Sadece kaliteye değer veren tedarikçilerle çalışırız.
  • Dışarıdan tedarik ettiğimiz ham madde veya ürünleri, kapsamlı ve hassas kalite kontrol denetimlerine tabi tutarız.
  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine önem veririz, yeni trendlere göre oluşan beklentilerini karşılayabilmek için çalışırız.

Nazorati ürünleri mühendislik ve Ar-Ge departmanımız tarafından tamamen kendi bünyemizde tasarlanmaktadır. Tasarım süreci için özel 2D / 3D bilgisayar programları kullanılmaktayken, prototipleme işleri amaca özel 3D yazıcılar kullanılarak yapılmaktadır. Teknik personelimiz özellik analizi, fizibilite çalışması, boyutlandırma, ürün geliştirme ve test de dahil olmak üzere tüm tasarım aşamalarını takip etmektedir. Mekanik bileşenlerin işleme süreci, üretilen bileşenlerde kalite ve hassasiyeti elde edebilmek için özel cnc tornalar, transfer tezgahları ve işleme merkezlerinde gerçekleştirilmektedir.


Fabrikamızdan çıkan ürünlerin tamamına bir takım fonksiyon testleri uygulanır, böylece tüm üretim süreci kontrol altında tutularak doğrulanır. Bu kalite kontrol sistemi sayesinde firmamız sıfıra yakın bir iade oranı elde etmeyi başarmıştır.

Yukarı